O Sprytny Dochodzik online

 

Sprytny Dochodzik online

Witam na mojej stronie Sprytny dochodzik online, Strona ta jest poświęcona możliwością zarabiania przez internet. Będziemy tu opisywać moje doświadczenia, oraz co musiałem przejść, by muc zacząć utrzymywać się całkowicie z Internetu. Jesteśmy z żoną podróżnikami, praktycznie od zawsze lubimy zwiedzać, napawać się nowymi doświadczeniami, poznawać nowe kultury, a przede wszystkim oboje kochamy przyrodę. Fotografia to jedno z naszych hobby. Mamy w życiu to co lubimy, a tu chcemy się z wami dzielić tym, co wypracowujemy ciężką pracą. 
Moja historia z blogowaniem rozpoczęła się w 2013 roku, gdy to sprzedałem wszystko co miałem i wyjechałem w podróż życia - Filipiny. Ten blog przeszedł wielką metamorfozę, powiem wam, że to nie jest proste. Ile nieprzespanych nocy, ile przeczytanych artykułów, ile obejrzanych filmów. To chyba wie tylko moja żona. Nie jest prosto znaleźć dokładnie to co się szuka na polskich stronach, dobrze że posługuję się dobrze językiem angielskim. Troszkę mi to ułatwia życie. Dla tego właśnie postanowiłem założyć tego bloga, by pomóc tym, którzy próbują zrobić coś z blogiem, by zaistniał w sieci, by spełniać swoje marzenia, by być niezależnym od szefa, a przede wszystkim niezależnym finansowo. 
Owszem, nie uznaję siebie za kogoś, kto pozjadał wszystkie rozumy i pokazuje siebie jako obraz guru w zarobkach online. Daleki jestem od tego. Uczę się tak samo jak każdy z was, a przy okazji dziele się z wami swoimi doświadczeniami.
Razem jakoś przepchniemy te nasze marzenia i sprawimy, że będzie nam się żyło prościej i lepiej.

Sprytny Dochodzik LOGO
Logo


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz