Recenzja Infolinks dla małych stron

 

Recenzja Infolinks dla małych stron

Alternatywa dla google Adsense - Infolinks recenzja

Reklamy wyświetlane na Twojej stronie, po zarejestrowaniu się i zaakceptowaniu, znacznie będą się różnić od tych z Google Adsense. Założenie Infolinks jest zwalczenie ślepoty użytkownika, odbiorcy, a raczej czytelnika. Reklamy Infolinks są bardziej zintegrowane z treścią strony, czy bloga. Są to nowe, mało używane przez konkurencję reklamy zintegrowane z tagami, z tekstem, o czym dokładnie opiszę wam w tym "Infolinks recenzja" artykule.

 • Dobre strony - szybka instalacja, integracja, czas odpowiedzi do dwóch dni, dobre rozmieszczenie reklam.
 • Złe strony - czasami implementacja reklamy wygląda na spam, w niektórych branżach mogą być trudności z doborem odpowiedniej reklamy

Dane firmy Infolinks

Infolinks wymagania

 • Warunki współpracy:  www.infolinks.com/service-agreement/
 • Brak minimalnego ruchu na stronie
 • Brak wymaganego języka strony, ale jakoś nie mogą zaakceptować mojej polskiej strony
 • Niedozwolone treści naruszające prawa autorskie, propagujące nienawiść, oraz treści brutalne.

Oferty reklamy

 • Reklamy typu: Display, In-line TXT
 • Rozliczenie - koszt za kliknięcie (CPC)

Płatności Infolinks

 • Udział wydawcy w przychodach z reklam to 65% dla Ciebie
 • Minimum wypłaty to 50 % i w przypadku PayPal dodatkowo 1$ opłaty manipulacyjnej
 • Możliwości wypłaty to PayPal, Przelew, WesternUnion, Payoneer.

Infolink Opinia

Strona niestety jest w języku angielskim, a jedyny dostępny alternatywny język to hiszpański. Także jeśli macie problem z czytaniem i zrozumieniem tego języka może być ciężko. Pozostaje jedynie tłumacz strony przez Chrome. 

Zapisałem się to Infolinks jakiś rok temu, bardziej dla testu, niż dla zarobku. Chciałem zobaczyć jak to wygląda, jakie są alternatywy, gdy Google Adsense powiedziało mi dziękuję za współpracę. Dużo więcej chyba mogę powiedzieć na temat Propeller Ads, ale to w następnym artykule, dziś skupię się na recenzji Infolinks. To trochę dziwne, bo zostały zaakceptowane strony, które miały jeden artykuł, na których nie było żadnego ruchu poza moim, a strona, która ma ponad 70 artykułów, każdy po minimum 900 słów, nie przeszła, niby nie ma wymagania co do języka na stronie, a polskie strony często nie są akceptowane. 

Przez ten rok współpracy z Infolinks zarobiłem całe 0.13$ i nijak się to ma do minimalnej kwoty do wypłaty. Będę na bieżąco was informował, bo właśnie wczoraj napisałem do działu pomocy, by rozpatrzyli pewną sytuację, mianowicie blog na blogspot został zaakceptowany, a gdy zakupiłem domenę i połączyłem ją z tym blogiem zaakceptowana nie została. Więc będę was informował co dalej w tej sprawie. Nie chcę by ta moja strona była tym czym większość stron tego pokroju jest. Zapisz się zarobisz, a prawda jest zupełnie inna. Bardziej chcę by to była konfrontacja. Myślę, że więcej jest ludzi, którzy szukają, chcą coś osiągnąć, niż tych którzy krocia zarabiają już teraz. Podejrzewam, że ci drudzy nie szukają inspiracji w internecie. Piszą wszędzie, Propeller Ads najlepszy, a według mnie strona z ichnimi reklamami wygląda jak spam, a współczynnik odrzuceń na google Analiza wszedł na 88% a czas na stronie spadł do niecałej minuty. Ledwo co udało mi się wrócić do tego co było przed współpracą. 

Jak się zarejestrować w Infolinks

Otwórz stronę INFOLINKS i kliknij w opcję Sign up, możesz zalogować się przez Facebooka, lub podać email i swoje hasło, zaakceptować warunki i gotowe. Sprawdzasz emaila i potwierdzasz rejestrację. Następnie wchodzisz w opcję My websites, masz okienko add website, podajesz URL, kategorie, język strony i klikasz dodaj. Ja zwykle na drugi dzień dostaję odpowiedź. 

Integracja jest jeszcze prostsza. Masz cztery opcje, Java, wordpress, blogger i drupal. wszystko automatycznie. Zapytanie czy chcesz zintegrować stronę, potwierdzasz i gotowe. Dodanie reklam jest jeszcze bardziej bajeczne. Zaznaczasz który rodzaj i potwierdzasz. Nie musisz nic kopiować, edytować, czy grzebać w HTML. Tak powinno wyglądać to u wszystkich. Pod tym względem jest to najlepsza platforma.


 

1 komentarz:

 1. Z Infolinks zakończyłem współpracę, po roku czasu zarobiłem 0.13$

  OdpowiedzUsuń